19.5 C
New York kenti
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

B1A4’ten Baro (Cha Sun Woo) Disney+ dizisi “Grid”de oynayacak

B1A4 üyesi Cha Sun Woo (önceden Baro olarak biliniyordu) yaklaşmakta olan Disney+ draması “Grid”in kadrosuna katılacak.

9 Kasım’da Cha Sun Woo’nun yaklaşmakta olan Disney+ dramasına katılacağı doğrulandı. Kim Ah Joong’un karakteri Jung Sae Byeok’un küçük kardeşi rolünü oynayacağı açıklandı. Kız kardeşine çok değer veren bir erkek kardeş olarak tanımlanıyor, ancak ne zaman karşılaşsalar sadece didişiyorlar.

“Grid”, Lee Khan (“The Divine Move 2: The Wrathful”) tarafından yönetilecek bir bilimkurgu gerilim dizisidir. Senaryo, “Stranger”ın her iki sezonunun da senaristi olan Lee Soo Yeon tarafından kaleme alınacak. Drama, gizemli bir varlığın insanlığı kurtardığı ve sonra aniden ortadan kaybolduğu 1997’de geçiyor. Gizemli varlık 24 yıl sonra yeniden ortaya çıkacak ve bir seri katilin kaçmasına yardım edecek.

Dizinin diğer oyuncu kadrosu ise Seo Kang Joon, Kim Mu Yeol, Lee Si Young, Kim Sung Kyun, Jang So Yeon ve daha fazlası.

Cha Sun Woo, Jung Sae Byeok’un küçük kardeşi Jung Him Chan rolünü canlandıracak.

“Grid”, yalnızca Disney+’da yayınlanacak ve 2022’nin ilk yarısında prömiyer yapması planlanıyor.

1636504032 337 B1A4ten Baro Cha Sun Woo Disney dizisi Gridde oynayacak - B1A4'ten Baro (Cha Sun Woo) Disney+ dizisi "Grid"de oynayacak

Cha Sun Woo Şubat 2021’de ordudan terhis oldu. Bu onun askere gittikten sonraki ilk drama projesi olacak. İdol-aktör en son 2019 draması “Melting Me Softly”de Ji Chang Wook, Won Jin Ah, Yoon Se Ah, Im Won Hee, Shim Hyung Tak, Kim Won Hae ve daha fazlasıyla rol aldı.

Ayrıca “Level Up”, “Two Hearts”, “Less Than Evil”, “Manhole”, “The Master of Revenge”, “Angry Mom”, “God’s Gift: 14 Days”, “Reply 1994″ dizilerinde yer aldı. ,” ve dahası.

Cha Sun Woo ayrıca 2021 filmi “Fearsome”da Jo Dong Hyuk, Lim Young Ju, Han Chae Kyung, Jang Seok Hyun ve Kwon Oh Jun ile birlikte rol aldı.

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,312TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar