24.6 C
New York kenti
Cuma, Ağustos 12, 2022

En iyi proxy siteleri 2022 – Hızlı liste

En iyi proxy siteleri 2022 – Hızlı liste

Bir kuruş harcamadan çevrimiçi gizliliğinizi korumak istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan güvenilir bir proxy web sitesidir. Başka yere bakmanıza gerek yok çünkü bu makale size en iyi 30 ücretsiz proxy sitesi sağlıyor – tümü güvenilir ve test edilmiş.

Peki dünyanın neden proxy gibi hizmetlere ihtiyacı var? sorduğunu duyuyorum.

Günümüzde internet kullanıcıları her zaman botnet ve fidye yazılımlarının saldırısı altındadır En çok hedeflenen cihazlar arasında bebek monitörleri, telefonlar ve bilgisayarlar gibi özel cihazlar yer alır ve bu nedenle çevrimiçi gizliliğe sürekli bir tehdit oluşturur.

Sonuç olarak, insanlar sürekli olarak çevrimiçi etkinliklerini anonim hale getirmenin yollarını ararlar .

Ayrıca, diğer birçok faktör de web kullanıcılarını internette gizli modda gezinmeyi düşünmeye zorlar.

Örneğin, bir kuruluş, okul veya hükümet tarafından içeriğin coğrafi olarak engellenmesi , belirli web sitelerine ve ilgilendiğiniz bilgilere erişmenizi kısıtlar. Üniversiteniz, hükümetiniz veya başka herhangi bir kurum tarafından yapılan bu tür sansür, internet özgürlüğünüzü bastırır.

Daha fazla insanın ücretsiz proxy sunucularına yönelmesinin bir başka önemli nedeni de gizliliktir. Bu iyi bir şey. Gizliliğinizi her zaman sağlam tutmalısınız.

İnsanlar , İnternet Servis Sağlayıcıları (diğer adıyla İSS’ler) dahil olmak üzere kimsenin onları izlemesini veya izlemesini istemedikleri için gizlilik araçlarına ilgi duymaya devam ediyor . Proxy gibi araçlar burada devreye giriyor.

Ancak, birçok kişi web proxy’leri ve VPN’ler hakkında kafa karıştırıyor , onları aynı kabul ediyor. Bununla birlikte, ikisi de farklıdır.

VPN ve proxy söz konusu olduğunda işlevsellik farklılıkları konusunda da kafanız karıştıysa, başka yere bakmayın. Bu makale ile, bugün mevcut olan en iyi proxy sitelerinin güncellenmiş bir listesini almanın yanı sıra tüm sorgularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

En iyi proxy siteleri 2021 – Hızlı liste

2021’de çalışan en iyi proxy web sitelerine doğrudan ulaşmak için aceleniz mi var? En iyi 10 ücretsiz web tabanlı “En iyi proxy siteleri 2022 – Hızlı listeye göz atın

  • Whoer  – En hızlı ücretsiz proxy, ancak web tabanlı değil. Daha çok tüm popüler tarayıcılar için bir uzantı olarak gelir.
  • CroxyProxy  – Gelişmiş IP gizleme teknolojisine sahiptir
  • Tor  – Teknik olarak bir proxy değil. Ancak, sansürlü ve kısıtlanmış web sitelerine erişmek için proxy kullanıcıları tarafından çevrimiçi olarak en çok kullanılan hizmetler arasındadır.
  • Proxify  – Ömür boyu ücretsiz değil ama 3 günlük ücretsiz deneme sunuyor
  • Ninja Cloak  – İnternette anonim olarak hiçbir ücret ödemeden gezinmeye izin verir
  • Privoxy  – Gelişmiş filtreleme olanaklarına sahiptir
  • UnblockProxy  – Hem masaüstü hem de mobil cihazların tarayıcılarında mükemmel uyumluluk
  • TurboHide – Karşılaştırıldığında daha fazla gizlilik sağlar
  • Zend2  – Sosyal medya platformlarının engellemesini kaldırmak için en iyisi
  • ProXurf  – Komut dosyası kaldırma yeteneklerinin yanı sıra sağlam şifrelemeye sahiptir

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,430TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar