32.9 C
New York kenti
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

Gong Seung Yeon’un yaklaşan SBS draması “The Police Station Next to Fire Station”da Kim Rae Won ve Son Ho Jun ile birlikte rol alacağı bildirildi.

Gong Seung Yeon’un yaklaşan SBS draması “The Police Station Next to Fire Station”da Kim Rae Won ve Son Ho Jun ile birlikte rol alacağı bildirildi.

28 Ekim’de Gong Seung Yeon’un yaklaşan SBS dizisi “The Police Station Next to Fire Station”ın ana kadrosuna ekleneceği bildirildi.

Aktris ajansı Varo Entertainment haberlere yanıt verdi ve aktrisin yaklaşmakta olan SBS dizisi için oyuncu seçimi teklifini olumlu değerlendirdiğini paylaştı.

“İtfaiyenin Yanındaki Polis Karakolu”, polis ve itfaiyecilerin işbirliği tepkisini sergileyecek. Dizi, suçluları kovalayan tutkulu bir polis dedektifi, hastanın tek bir yarasını bile kaçırmayan bir sağlık görevlisi ve insanları kurtarmak için alevlerden korkmayan bir itfaiyecinin hikayesini anlatacak. Bu, bir yangın soruşturmasını ele alan ilk drama olacak.

Kim Rae Won, polis dedektifi Jin Ho Gae rolünü oynayacak. Son Ho Jun, itfaiyeci Bong Do Jin rolünü oynayacak. Gong Seung Yeon’un olası karakteri henüz açıklanmadı.

“İtfaiyenin Yanındaki Polis Karakolu” 2022’nin ilk yarısında vizyona girecek.

Gong Seung Yeon Itfaiye Karakolunun Yanindaki Polis Karakolunun kadin basrolu - Gong Seung Yeon'un yaklaşan SBS draması "The Police Station Next to Fire Station"da Kim Rae Won ve Son Ho Jun ile birlikte rol alacağı bildirildi.

Gong Seung Yeon, “The Police Station Next to Fire Station” için oyuncu seçimi teklifini kabul ederse, bu onun 2022’deki ilk dizisi olacak. Kısa süre önce 22. Jeonju’da Aktör Ödülünü kazandığı “Aloners” filmiyle oyunculuk becerilerini kanıtladı. Uluslararası Film Festivali. Aktris ayrıca “Voice Over” ve “Handsome Guys” gibi iki yeni filmde de rol alacak.

Gong Seung Yeon da bu yıl yeni bir dizide oynayacak. Lee Jin Wook, Lee Joon, Kwon Na Ra, Jung Jin Young, UP10TION’dan Kim Woo Seok ve daha fazlasıyla “The Immortal” dizisinin bir parçası olacak.

Polis ve itfaiyecilerin ortaklığına odaklanan ilk dramayı izleyecek misiniz?

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,319TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar