29.3 C
New York kenti
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

Han So Hee, “Vincenzo”nun yönetmeninin yaklaşmakta olan dizisinde rol almak için görüşmelerde

Han So Hee’nin yaklaşmakta olan “Neden Benim Evime Geldin?” dizisini yöneteceği bildiriliyor.

Birçok medya kuruluşu 29 Ekim’de Han So Hee’nin yeni bir dizide oynayacağını bildirdi. Ayrıca “Vincenzo” yönetmeni Kim Hee Won ve “She Won Never Know” yazarı Chae Yoon ile çalışacağı da belirtildi.

Han So Hee’nin ajansı 9ato Entertainment kendi taraflarını paylaştı ve aktrisin oyuncu seçimi teklifini aldığını ve hala incelediğini belirtti.

“Neden Benim Evime Geldin”, 2 hafta boyunca aynı çatı altında kalan iki uzun süreli arkadaşın (20 yıllık dostluk) hikayesini anlatan romantik bir müzik draması. Drama, ikilinin dostluk ve aşk arasındaki hisleriyle nasıl başa çıkacaklarını ortaya çıkaracak.

Han So Hee, Seo Eun Soo rolü için teklif aldı. Geçimini söz yazarı olarak sağlıyor.

“Neden Evime Geldin”in OTT yayın platformu üzerinden sunulup sunulmayacağı tartışılıyor. Dizinin 2022’nin ilk yarısında yayınlanması planlanıyor.

Han So Hee Vincenzonun yonetmeninin yaklasmakta olan dizisinde rol almak - Han So Hee, "Vincenzo"nun yönetmeninin yaklaşmakta olan dizisinde rol almak için görüşmelerde

Han So Hee kısa süre önce Park Hee Soon, Ahn Bo Hyun, Lee Hak Joo, Kim Sang Ho ve Jang Yool ile birlikte Netflix orijinal dizisi “My Name”i yayınladı. Ayrıca 2021 JTBC draması “Nevertheless”ın bir parçasıydı, Song Kang ve
Chae Jong Hyeop.

Modaya uygun aktris aynı zamanda “It’s Okay to Not Be Okay” yönetmeni Jung Dong Yoon tarafından yönetilecek olan “Hard Creature” dizisine de liderlik edecek. Gelecek dizide aktör Park Seo Joon ile birlikte çalışacak.

Han So Hee hit drama “The World of the Married”de oynadıktan sonra daha fazla tanınmaya başladı. Şöhret olmadan önce “Abyss”, “100 Days My Prince”, “Money Flower” ve “Reunited Worlds” dizilerinde yer aldı.

“Benim Evime Neden Geldin” dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,319TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar