15.1 C
New York kenti
Cuma, Mayıs 20, 2022

Ji Sung, Seo Ji Hye ve Lee Soo Kyung, yaklaşan drama “Adamas”ın başına geçmeyi teklif etti.

Ji Sung, Seo Ji Hye ve Lee Soo Kyung, yaklaşan tvN drama dizisi “Adamas”ın ana başrolleri olarak seçildi.

9 Aralık’ta medya kuruluşu SpoTV News, Ji Sung, Seo Ji Hye ve Lee Soo Kyung’un yaklaşan tvN draması “Adamas”a katılacağını bildirdi.

“Adamas”, “Kairos” yönetmeni Park Seung Woo ve yazar Lee Moon arasında bir işbirliği olacak. Yaklaşan drama, 20 yıl önce babalarının öldürülmesinin ardındaki sırları ortaya çıkarmaya çalışan ikiz kardeşlerin hikayesini anlatacak. Ortadan kaybolan cinayet silahı “Adamas”ı bulacaklar ve gerçek suçluyu yakalayacaklar.

Ji Sung, iki rol oynama teklifini aldı. İkiz kardeşler Wooshin ve Su Hyun olacak. Karakterler, kardeşlerin babalarının öldüğü gecenin sırrını ortaya çıkarmak için verdikleri mücadeleyi canlandıracak. Aktör, geçmiş dizisi “Kill Me, Heal Me”deki çok kişilikli karakterinde iyi performans gösterdiği için beklentiler yüksek.

Seo Ji Hye, Eun Hye Soo adlı karakteri oynaması için teklif aldı. Bir holding ailesinin en büyük oğlunun karısı.

Lee Soo Kyung’un sosyal ilişkiler muhabiri Kim Seo Hee rolünü oynayacağı bildirildi.

“Adamas” 2022’de vizyona girecek.
Ji Sung Seo Ji Hye ve Lee Soo Kyung yaklasan - Ji Sung, Seo Ji Hye ve Lee Soo Kyung, yaklaşan drama "Adamas"ın başına geçmeyi teklif etti.

Ji Sung teklifi kabul ederse, bu onun 2022’deki ilk drama projesi olacak. En son tvN dizisi “The Devil Judge”da Kim Min Jung, GOT7 Park Jin Young, Park Gyu Young, Jeon Chae Eun, Rainbow’dan Kim Jae ile birlikte rol aldı. Kyung ve daha fazlası.

Seo Ji Hye şu anda AppleTV’nin orijinal dizisi “Dr. Brain”de rol alıyor. Ayrıca yaklaşmakta olan “Sixth Sense Kiss” ve “Younger” dizilerinde de yer alacak.

Lee Soo Kyung en son 2021 draması “Law School”da Kim Myung Min, Kim Bum, Ryu Hye Young, Lee Jung Eun, Lee David ve daha fazlasıyla rol aldı. Ayrıca “Mucize: Başkana Mektuplar” filminin bir parçasıydı.

Ji Sung’un tekrar bir dizide birden fazla rol oynadığını görmek ister misiniz?

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,316TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar