15.1 C
New York kenti
Cuma, Mayıs 20, 2022

KakaoTV, “Kendilerine Özgü Bungee Jumping” dizisiyle ilgili sorunu ele alıyor

KakaoTV, “Bungee Jumping Of Kendi” dizisinin iptal edildiği haberiyle ilgili resmi açıklama yaptı.

9 Aralık’ta çıkan haberlere göre, NCT’den Jeong Jae Hyun ve aktör Lee Hyun Wook’un başrolde olduğu yaklaşan KakaoTV draması “Bungee Jumping of They Own” prodüksiyona devam etmeyecek.

Kakao Entertainment’tan bir yetkili taraflarını açıkladı ve dizinin iptal edildiği haberlerini doğruladı. Ajans, yapım için hazırlık sürecinde orijinal senaristle dizinin yeniden çevrimi hakkında kapsamlı bir görüşme yaptıklarını paylaştı. Görüş alışverişinde bulunduktan sonra, üretimi durdurmaya ve yazarın inancına göre fikrine saygı duymaya karar verdiler.

“Kendine Ait Bungee Jumping”, başrolleri Lee Byung Hun ve Lee Eun Joo’nun oynadığı 2001 yılında gösterime giren bir filmdir. Film, bir lise öğretmeni ve ölen kız arkadaşıyla aynı davranışlara sahip bir öğrencinin hikayesini anlatıyor. Yeniden çevrim dramasının Yönetmen Kim Jong Hyeok (“Spring Day”) ve (“God’s Quiz: Reboot”) tarafından yönetilmesi gerekiyordu.

Jeong Jae Hyun’un, Lee Hyun Wook’un karakteri Seo In Woo’nun ölü kız arkadaşına benzeyen erkek öğrenci Im Hyun Bin rolünü oynaması gerekiyordu.

KakaoTV Kendilerine Ozgu Bungee Jumping dizisiyle ilgili sorunu ele aliyor - KakaoTV, "Kendilerine Özgü Bungee Jumping" dizisiyle ilgili sorunu ele alıyor

Bu, Jeong Jae Hyun’un dramasının iptal veya belirsiz galadan ikinci kez etkilenmesi olacak. İlk olarak, drama çıkışı olması gereken “Dear.M”, iş arkadaşıyla ilgili bir sorun nedeniyle ertelendi. Ardından, drama sahnesindeki resmi çıkışı olması gereken bu dizi şimdi iptal edildi.

Bu arada, grubu NCT 2020, 14 Aralık’ta yeni bir albüm yayınlayacak.

“Bungee Jumping of They Own” şimdi iptal edilse de, Lee Hyun Wook’un hala iki yeni dizisi var. Oyuncu, yakında çıkacak olan “The Bride of Black” ve “Thief: The Sound of the Sword” dizilerinde oynayacak. Ayrıca yaklaşmakta olan “The Policeman’s Lineage” filminin bir parçasıdır.

Kendi Kendine Bungee Jumping filminin prodüksiyonunun iptal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,316TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar