33.2 C
New York kenti
Salı, Ağustos 9, 2022

Kim Jae Kyung’un SBS draması “Again My Life” da rol alacağı doğrulandı.

Kim Jae Kyung, “Again My Life” ile dizi sahnesine geri dönüyor.

10 Aralık’ta Kim Jae Kyung’un yaklaşmakta olan SBS draması “Again My Life”a da katılacağı açıklandı. Lee Joon Gi, Lee Kyung Young, Kim Ji Eun, Cha Joo Young, Jung Sang Hoon ve daha fazlasıyla çalışacak.

Yaklaşan drama, yönetmen Han Cheol Soo’nun (“My Little Baby” ve “Graceful Family”) bir sonraki çalışması olacak.

“Again My Life”, Lee Hae Nal’ın aynı adlı internet romanından uyarlanacak. Haksız yere öldükten sonra hayatını sıfırlama fırsatı bulan savcı Kim Hee Won’un hikayesini anlatacak. Lee Joon Gi ana başrolü oynayacak.

Kim Jae Kyung, Kim Han Mi adlı karakteri canlandıracak. Beyni olan olağanüstü bir güzel ama geçmişi nedeniyle gizli bir hayat yaşıyor. Evlilik dışı doğmuş. Kim Hee Won’un güçlü yardımcısı olacak.

“Again My Life” önümüzdeki Nisan 2022’de prömiyer yapacak ve toplamda 16 bölüm olacağı bildiriliyor.

Kim Jae Kyungun SBS dramasi Again My Life da rol - Kim Jae Kyung'un SBS draması "Again My Life" da rol alacağı doğrulandı.

“Again My Life”, Kim Jae Kyung’un 2022’deki ilk projesi olacak. Bu yıl bir drama ve filmde yer aldı. Ji Sung, Kim Min Jung, GOT7’dan Park Jin Young, Park Gyu Young ve daha fazlasıyla tvN dizisi “The Devil Judge”da yer aldı. Ayrıca Kim Dong Jun ile birlikte “A Way Station” filminde rol aldı.

Kim Jae Kyung ayrıca “The Dramatic”, “Inspiring Generation”, “God’s Quiz Season 4”, “Noble, My Love”, “Life on Mars”, “The Secret Life of My Sekreteri” ve daha pek çok dizide yer aldı. .

Kim Jae Kyung oyunculukta aktif olmadan önce, ilk olarak Rainbow adlı K-Pop kız grubunun bir üyesi olarak tanıtıldı.

Kaynak

“Yeniden Hayatım”ın galasını izleyecek misiniz?

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,429TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar