28.6 C
New York kenti
Cuma, Ağustos 12, 2022

Kim Ji Hoon’un Netflix’in “Love Battle”ına Katılacağı Bildirildi

Kim Ji Hoon, yaklaşmakta olan Netflix orijinal dizisi “Love Battle”a katılmak için görüşmelerde bulunuyor.

10 Kasım’da YTN News’e göre Kim Ji Hoon, yaklaşan romantik komedi dizisi “Love Battle”da Kim Ok Bin ve Yoo Teo’ya katılacak.

“Love Battle”, patolojik olarak bir erkeğe kaybetmek istemeyen bir kadın ve bir kadından patolojik olarak şüphelenen bir adam etrafında dönecek. Ölümlü düşmanlar olacaklar ve sonra birbirlerine aşık olacaklar. Savaşa benzer bir aşkla iyileşecekler.

Kim Ok Bin, erkeklere kaybetmekten nefret eden Yeo Mi Ran rolüne hayat verecek. Yoo Teo ise kadınlardan patolojik olarak şüphe duyan Nam Kang Ho’yu canlandıracak. Kim Ji Hoon, Do Won Joon rolü için teklif aldı. Yoo Teo’nun ajansının CEO’su.

“Love Battle” yalnızca küresel akış platformu Netflix’te mevcut olacak.

Kim Ji Hoonun Netflixin Love Battleina Katilacagi Bildirildi - Kim Ji Hoon'un Netflix'in "Love Battle"ına Katılacağı Bildirildi

Kim Ji Hoon oyuncu seçimi teklifini kabul ederse, bu onun ikinci Netflix orijinal dizisi olacak. Aktör şu anda “Money Heist”in Kore versiyonu için çekim yapıyor. Yoo Ji Tae, Jeon Jong Seo, Park Hae Soo, Lee Won Jong, Jang Yoon Ju ve daha fazlasıyla birlikte çalışacak.

Oyuncu en son 2020 draması “Flower of Evil”de Lee Joon Gi, Moon Chae Won, Seo Hyun Woo, Nam Ki Ae, Son Jong Hak ve daha fazlasıyla rol aldı.

Oyuncu ayrıca “Babil Kulesi”, “Rich Family’s Son”, “Bad Thief, Good Thief”, “Please Find Her”, “Come! Jang Bo Ri”, “Goddess Of Marriage”, “Flower Boy” dizilerinde rol aldı. Komşu,” “Evime Neden Geldin?”, “Kanun Kızının Altın Çağı”, “Büyük Miras” ve daha fazlası.

Kim Ji Hoon’u romantik bir komedi dizisinde görmek ister misiniz?

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,431TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar