12.9 C
New York kenti
Perşembe, Mayıs 19, 2022

Kim Min Ki KBS draması “Taejong Yi Bang Won”un kadrosuna katılacak

Kim Min Ki ilk tarihi dramasında başrol oynayacak!

8 Aralık’ta Kim Min Ki’nin yaklaşan KBS tarihi draması “Taejong Yi Bang Won”un kadrosuna katılacağı açıklandı. Dizi Kim Hyung Il (“Brilliant Heritage”) tarafından yönetilecek ve Lee Jung Woo (“Gunman In Joseon”) tarafından yazılacak.

“Taejong Yi Bang Won”, Joseon ulusunun kuruluşunu başlatan lider Lee Bang Won’un hikayesini anlatacak. Bu drama, bu yıl KBS’nin tarihi drama koleksiyonuna eklenecek. Dizinin de bu yıl yayınlanan diğer tarihi diziler gibi bir hit olup olmayacağına dair beklentiler artıyor.

Kim Min Ki, Prince Chungnyeong adlı karakteri oynayacak. Joo Sang Wook’un karakteri Lee Bang Won’un en sevilen oğlu olacak. Kendisi de babası gibi kral olmak isteyen sessiz ve hırslı bir insandır.

“Taejong Yi Bang Won” Joo Sang Wook, Kim Yeong Cheol, Park Jin Hee, Ye Ji Won, Hong Kyung In, Lee Kwang Ki ve daha fazlası tarafından yönetilecek.

KBS’nin tarihi draması 11 Aralık, 20:40 KST’de prömiyer yapacak. “Taejong Yi Bang Won” toplam 32 bölümden oluşacak.

Kim Min Ki KBS dramasi Taejong Yi Bang Wonun kadrosuna - Kim Min Ki KBS draması "Taejong Yi Bang Won"un kadrosuna katılacak

Kim Min Ki bu yıl iki diziyle meşguldü. Kim Sang Kyung, Oh Na Ra, Tang Jun Sang, Son Sang Yeon, Choi Hyun Wook, Kim Kang Hoon ve daha fazlasıyla hit SBS draması “Racket Boys”da rol aldı. Ayrıca “Yetişkin Stajyer” adlı web dizisinin bir parçasıydı.

Oyuncu, 2020 draması “True Beauty”de Moon Ga Young’ın küçük kardeşi olarak oynadıktan sonra tanındı.

Kim Min Ki geçmiş dizilerinde bir öğrenci rolünü oynuyor. “Taejong Yi Bang Won”, tarihi bir dramada rol alması için ilk mücadelesi olacak.

“Taejong Yi Bang Won”un galası için heyecanlı mısınız?

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,314TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar