-5.5 C
New York kenti
Cuma, Ocak 21, 2022

Kwak Shi Yang, Kang Mi Na ve Kwon Soo Hyun “Minamdang: Case Note” kadrosuna eklendi

Kwak Shi Yang, Kang Mi Na ve Kwon Soo Hyun’un yaklaşmakta olan KBS draması “Minamdang: Case Note” da rol alacakları doğrulandı.

17 Kasım’da Kwak Shi Yang, Kang Mi Na ve Kwon Soo Hyun’un gizemli komedi draması “Minamdang: Case Note”da Seo In Guk ve Oh Yeon Seo’ya katılacakları doğrulandı.

“Minamdang: Case Note”, yönetmen Go Jae Hyun (“Oyuncu”) ve senarist Park Hye Jin’in (“The Emperor: Owner of the Mask”) yeni çalışması. Drama, aynı adı taşıyan popüler bir web romanına dayanıyor. Eski bir profil uzmanının, bir cinayet masası dedektifinin ve gizemli kafe Minandang’ın hikayesini anlatacak.

Yaklaşan drama “Minamdang: Case Note” bu yıl çekimlere başlayacak. Dizi, 2022’nin ilk yarısında yayınlanacak. Drama, People Story Company ve AD406 tarafından üretilecek.

Kwak Shi Yang Kang Mi Na ve Kwon Soo Hyun - Kwak Shi Yang, Kang Mi Na ve Kwon Soo Hyun "Minamdang: Case Note" kadrosuna eklendi

Kwak Shi Yang, Gong Soo Cheol rolünü oynayacak. Gündüzleri barista, geceleri ise şiddet suçları ekibinin dedektifi olarak yaşıyor. Arkadaş canlısı bir görünüme ve beklenmedik sevimli bir çekiciliğe sahip. Bu, Kwak Shi Yang’ın 2022’deki ilk dizisi olacak. Ayrıca yaklaşan dizide de özel bir rol oynayacak.”Çaylaklar.”

Kang Mi Na, Nam Hye Joon rolünü oynayacak. NIS’de eski bir as. Aynı zamanda Seo In Guk’un karakteri Nam Han Joon’un küçük kız kardeşidir. Bu aynı zamanda Kang Mi Na’nın gelecek yılki ilk dizisi olacak. 2021 dramasında rol almaya hazırlanıyor”Çiçekler Açtığında Ay’ı Düşünüyorum.”

Kwon Soo Hyun, Cha Do Won rolünü oynayacak. Batı Bölge Savcılığı’nın ceza dairesinde savcı. Çalışmalardan, görünüşten ve daha fazlasından mükemmel bir tip. O da zengin doğuyor. Oyuncu şu anda dizide rol alıyor”Suç Bulmaca.”

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,125TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar