28.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Lee Jong Won “Bad-Memory Eraser” dizisine katılmak için görüşmelerde

Lee Jong Won’un yaklaşan drama “Bad-Memory Eraser” da Kim Jae Joong ve Jin Se Yeon’a katılacağı bildirildi.

2 Kasım’da medya kuruluşları Lee Jong Won’un yaklaşan romantik drama “Bad-Memory Eraser”ın ana kadrosunun bir parçası olacağını bildirdi.

Lee Jong Won’un ajansı Eco Global Group, oyuncunun dizide oynama teklifini aldığını paylaştı. Lee Shin rolü için teklif aldı.

“Kötü Hafıza Silici”, bir hafıza silgisi yüzünden hayatı değişen bir adam ve kaderini elinde tutan bir kadının etrafında dönecek. Drama, yazar Jung Eun Young tarafından kaleme alınacak. Yapım ayrıca diziyi OTT akış platformu aracılığıyla yayınlamak için de tartışılıyor.

Lee Jong Won, dünyanın bir numaralı tenisçisi olan Lee Shin rolünü oynaması için teklif aldı. Kim Jae Joong ve Jin Se Yeon da yaklaşmakta olan dramayı yönetmek için görüşmelerde bulunuyorlar. Diğer dökümlerle ilgili henüz başka bir ayrıntı açıklanmadı.

“Bad Memory Eraser”ın yayın detayları henüz kesinleşmedi.

Lee Jong Won Bad Memory Eraser dizisine katilmak icin gorusmelerde - Lee Jong Won "Bad-Memory Eraser" dizisine katılmak için görüşmelerde

Lee Jong Won geçenlerde en iyi şarkıcı-aktris IU’nun müzik videosunda rol aldı. ‘Strawberry Moon’ şarkısının erkek başrol oyuncusuydu. Birçoğu bundan sonra yükselen aktörle daha fazla ilgilenmeye başladı. Ayrıca IU ile olan kimyasını da övdüler.

Oyuncu en son Jo Jung Suk, Yoo Yeon Seok, Jung Kyung Ho, Kim Dae Myung ve Jeon Mi Do’nun oynadığı hit tvN draması “Hospital Playlist 2″de rol aldı. Dizide doktor olarak oynadı. Ayrıca “The Spies Who Loved Me”, “The School Nurse Files”, “My Unfamiliar Family” ve daha pek çok dizide yer aldı.

Lee Jong Won ayrıca “Amanza”, “In Your Dream”, “XX”, “Our Baseball”, “Go, Back Diary” ve daha pek çok web dizisinde rol aldı.

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,430TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar