18.8 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 15, 2022

Lee Sang Yeob yaklaşmakta olan “Eve’s Scandal” dizisinin başına geçmek için görüşüyor

Lee Sang Yeob muhtemelen yaklaşan tvN dizisi “Eve’s Scandal”ın başrolünü üstlenecek.

9 Kasım’da medya kuruluşları Lee Sang Yeob’un yaklaşmakta olan drama “Eve’s Scandal”ın ana başrollerine ekleneceğini bildirdi. Seo Yea Ji ve Park Byung Eun’un da dizide yer aldığı bildiriliyor.

Lee Sang Yeob’un ajansı UNGBIN ENS, dolaşan raporlara yanıt verdi ve açıklamalarını açıkladı. Aktörün dramayı olumlu değerlendirdiğini paylaştılar.

“Havva’nın Skandalı”, Güney Kore ülkesini şoke eden 2 trilyon won (yaklaşık 1,7 milyar ABD Doları) boşanma davası etrafında dönecek romantik bir melodram. Drama, yazar Yoon Young Mi tarafından kaleme alındı.

Seo Yea Ji muhtemelen Lee Ra El rolünü oynayacak. Pahalı boşanma davasında ana yıldız olacak. Lee Sang Yeob, Seo Eun Pyeong rolü için teklif aldı. O bir insan hakları avukatı. Lee Ra El ile tanıştığında, aşk için inşa ettiği her şeyi feda edecektir.

Eve’s Scandal’ın 2022’de toplam 16 bölümle yayınlanacağı bildiriliyor.

Lee Sang Yeob yaklasmakta olan Eves Scandal dizisinin basina gecmek - Lee Sang Yeob yaklaşmakta olan "Eve's Scandal" dizisinin başına geçmek için görüşüyor

Lee Sang Yeob yaklaşan diziyi kabul ederse, bu onun 2021 dizisi “On the Verge of Insanity”den sonraki devam projesi olacak. Oyuncu dramaların yanı sıra varyete programlarında da aktif rol aldı. “Six Sense 2” ve “National Bang Bang Cook Cook” programlarının bir parçası oldu.

Lee Sang Yeob harika bir aktör olarak bilinir. Kötü adam rolü ya da melodram olsun, her zaman karakteri üstlendi. “Once Again”, “Top Star Yoo Baek”, “While You Were Sleeping”, “My Wife’s Have an Affair this Week”, “The Master of Revenge”, “The Innocent Man” gibi dizilerde rol aldığı biliniyor. Bayan Ripley” ve daha fazlası.

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,305TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar