19.5 C
New York kenti
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Lee Soo Hyuk’un MBC’nin “Tomorrow” Programına Katılacağı Onaylandı

Lee Soo Hyuk, Yaklaşan Fantastik Aksiyon Draması “Tomorrow”a Katılacağını Doğruladı

8 Kasım’da Lee Soo Hyuk’un ajansı YG Entertainment, oyuncunun MBC’nin “Tomorrow” dizisinin kadrosuna ekleneceğini doğruladı.

“Yarın”, Kim Tae Yoon ve Sung Chi Wook tarafından yönetilecek. Senaryo Park Ran ve Kim Yu Jin tarafından kaleme alınacak. Studio N ve Super Moon Pictures tarafından üretilmiştir. Yaklaşan drama, 2022’nin ilk yarısında 16 bölümle yayınlanacak.

Yaklaşan fantastik drama, aynı adı taşıyan Naver webtoon’una dayanıyor. Ölmek isteyenleri kurtarmak için ölülere önderlik eden azraillerin hikayesini anlatacak. Dizi, arka arkaya üç yıl işsiz kaldıktan sonra hayatına son veren Choi Joon Woong ve ölüm meleğinin başı Goo Ryun’a odaklanacak.

Lee Soo Hyuk, onaylanmış ana başroller, en iyi aktris Kim Hee Sun ve SF9’dan Rowoon’a katılacak.

Kim Hee Sun, yeraltı dünyasının en önde gelen ölüm meleği şirketi olan kriz yönetim ekibinin başkanı Goo Ryun rolünü oynayacak. Rowoon, sürekli iş bulamayıp iş arayan Choi Joon Woong rolünü oynayacak. Lee Soo Hyuk, Park Joong Gil rolünü oynayacak. Soğuk ve çekici bir ölüm meleğidir ve aynı zamanda Spirit Management Headquarters’daki insani yönetim ekibinin lideridir.

“Tomorrow” yalnızca MBC’de yayınlanacak ve 2022’nin ilk çeyreğinde prömiyer yapacak.

Lee Soo Hyukun MBCnin Tomorrow Programina Katilacagi Onaylandi - Lee Soo Hyuk'un MBC'nin "Tomorrow" Programına Katılacağı Onaylandı

“Tomorrow”, Lee Soo Hyuk’un 2022 için onaylanan ilk drama projesi. 2021’de iki drama ve bir filmde rol aldı. KBS’nin “Hello, Me!” dizisinin bir parçasıydı. Kim Young Kwang ve Choi Kang Hee ile. Ayrıca Shin Do Hyun ile eşleştiği tvN draması “Doom at Your Service”de de çokça bayıldı.

Sekiz yıl sonra, Lee Soo Hyuk sonunda bir filmde rol aldı. Seo In Guk, Eum Moon Suk, Yoo Seung Mok, Tae Hang Ho ve Bae Da Bin ile 2021 filmi “Pipeline”ın ana başrollerinden biriydi.

Lee Soo Hyuk ayrıca “Born Again”, “Sweet Stranger and Me”, “Lucky Romance”, “The Scholar Who Walks the Night”, “High School King of Savvy”, “Vampire Idol” gibi dizilerde rol almasıyla tanınıyordu. ve dahası.

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,312TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar