19.5 C
New York kenti
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Park Joo Hyun ve Chae Jong Hyeop yeni bir dizide birlikte çalışacaklar

Park Joo Hyun ve Chae Jong Hyeop, yaklaşan drama “Going to You at a Speed ​​of 493 km”nin başrolleri olarak belirlendi.

28 Ekim’de Park Joo Hyun ve Chae Jong Hyeop’un yaklaşan KBS badminton temalı dramaya katılacaklarını doğruladıkları açıklandı.

Çarşamba-Perşembe dizisi “Going to You at a Speed ​​of 493 km”, spor odaklı oyuncu Park Tae Joon ve profesyonel spor oyuncusu Park Tae Yang arasındaki romantizmi anlatacak. Bir raketle tüyleri gibi olan ve maksimum 493 km/s hızla delip geçen bir romantizm sergileyecek.

Park Joo Hyun, Park Tae Yang rolünü oynayacak. Hayatı spor etrafında döner. Gelecek vaat eden bir Olimpiyat delegesiydi, ancak gizemli bir olay nedeniyle aniden badminton dünyasını terk etti.

Chae Jong Hyeop, Park Tae Joon rolünü oynayacak. O, oyunu sadece bir meslek olarak gören bir badminton oyuncusu. Emekli olduktan sonra rahat bir hayatın hayalini kuran kişidir.

Yaklaşan KBS dizisi “Going to You at a Speed ​​of 493km”, yönetmen Jo Woong ve yazar Heo Sung Hye (“Tomorrow With You” ve “Honest Candidate.”) ortak çalışması olacak. Gyo Jin ve Jo Han Chul’daki aktörler.

“493 km Hızla Sana Gidiyorum” 2022’nin ilk yarısında yayınlanacak. 16 bölüm olacağı bildiriliyor.

Park Joo Hyun ve Chae Jong Hyeop yeni bir dizide - Park Joo Hyun ve Chae Jong Hyeop yeni bir dizide birlikte çalışacaklar

Bu dizi, Park Joo Hyun’un 2022’deki ilk drama projesi olacak. En son Lee Seung Gi ve Lee Hee Joon ile birlikte ödüllü “Mouse” dizisinde rol aldı. Ayrıca “Zombie Detective”, “Extracurricular” ve “A Piece of Your Mind” dizilerinde yer aldı. Yükselen aktris, yakında çıkacak olan “Seoul Vibe”, “Silence” ve “Drive” filmlerinde de yer alacak.

2021’de Chae Jong Hyeop, yılın trend oyuncularından biri oldu. “Sisyphus: The Myth”, “Nevertheless” ve “The Witch’s Diner” gibi birçok dizide oynadıktan sonra büyük ilgi gördü. Ayrıca çeşitli varyete programlarında yer aldı ve sadece izleyicilerin kalbini değil, aynı zamanda şovların sabit kadın üyelerini de etkiledi. “493 Km Hızla Sana Gidiyorum” 2022’deki ilk projesi olacak.

Park Joo Hyun ve Chae Jong Hyeop’un yaklaşmakta olan ortaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,312TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar