19.5 C
New York kenti
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Shin Sung Rok, MBC draması “Doctor Lawyer”a katılacak.

Shin Sung Rok küçük ekrana geri dönecek!

29 Ekim’de Shin Sung Rok’un bir sonraki drama projesini seçtiği ve bunun MBC draması “Doctor Lawyer” olacağı yönünde haberler yayıldı. Ajansı Sangyeong ENT haberleri doğruladı ve oyuncunun dizinin bir parçası olacağını belirtti.

“Doctor Lawyer”ın yönetmeni Lee Yong Seok (“Haechi” ve “Iljimae”) olacak. Senaryo ise “Class of Lies” yazarı Jang Hong Chul tarafından kaleme alınacak. So Ji Sub’ın dizide oynayacağı onaylanırken, Im Soo Hyang’ın kadın başrol için tartışmaları devam ediyor. Dizinin 2022’nin ilk yarısında gösterime girmesi bekleniyor.

Yaklaşan drama, dahi bir cerrah ve bir savcı etrafında dönecek. Cerrah, uydurma bir operasyonda her şeyini kaybetti ve mesleğini tıbbi dava avukatı olmak için değiştirdi. Bu arada tek ailesini o ameliyatta kaybeden savcıdır. Hep birlikte, insanların hayatlarını sadece zenginlikleri ve güçleriyle sıralayan ve kurbanlarına haksızlık edenleri cezalandıracaklar.

So Ji Sub, tıbbi davalarda uzmanlaşmış bir avukat olan cerrah Han Yi Han olarak oynayacak. Shin Sung Rok ise Jayden Lee rolünü oynayacak. Lobicilik ve yatırım konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Honors Hand’in Asya şube müdürüdür. Im Soo Hyang da diziye katılmak için görüşmelerde ve olası karakteri henüz açıklanmadı.

“Doctor Lawyer” sadece 16 bölümle MBC’de yayınlanacak.

Shin Sung Rok MBC dramasi Doctor Lawyera katilacak - Shin Sung Rok, MBC draması "Doctor Lawyer"a katılacak.

Bu dizi, Shin Sung Rok’un iki yıl sonra dizilere dönüşü olacak. En son 2020 draması “Kairos”ta Lee Se Young, Ahn Bo Hyun, Nam Gyu Ri, Winner’dan Kang Seung Yoon ve daha fazlasıyla rol aldı. Aynı yıl “Çift Döküm” yarışma programına da ev sahipliği yaptı.

Shin Sung Rok, “Vagabond”, “The Last Empress”, “Return”, “On The Way To The Airport”, “Liar Game”, “My Love from the Star” ve daha pek çok dizide oynadığı bilinmektedir.

Bu arada, oyuncu şu anda müzikal “Jekyll and Hyde” ile meşgul.

Shin Sung Rok ve So Ji Sub arasındaki olası kan davası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,312TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar