27.4 C
New York kenti
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

TVING’in “The Witch’s Diner”ı bu Ocak ayında tvN’de prömiyer yapacak!

TVING’in hit dizisi “The Witch’s Diner” tvN’ye geliyor!

10 Aralık’ta, TVING’in hit orijinal dizisi “The Witch’s Diner”ın popülaritesi ve drama hayranlarının bir sezon daha geçirmesi talebi nedeniyle tvN kanalında yayınlanmaya hazır olduğuna dair haberler geldi.

tvN haberlere yanıt verdi ve “The Witch’s Diner”ın bu Ocak ayından itibaren kanallarında resmi olarak yayınlanacağını doğruladı. Drama, “Melancholia” bittikten sonra prömiyer yapacak. Raporlara yanıt vermelerine rağmen, dizinin başka bir sezonunu çekip çevirmeyecekleri konusunda henüz bir şey söylemediler.

“The Witch’s Diner” Go Sang Hee’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Roman, 2015 yılında ‘Kyobo Kitap Merkezi’nin Roman Yarışması’nı kazandı. Drama, kendi ruhları pahasına bile olsa isteklerinin yerine getirileceğini umarak restorana giren ve büyülü yemeği yiyen çaresiz insanların hikayelerini anlatıyor. Restoran cadı Jo Hee Ra tarafından yaratılmıştır. Bir olaydan sonra, Jung Jin restoranın ortak sahibi oldu ve Lee Gil Yong restoranın personeli oldu.

Drama, So Jae Hyun ve Lee Soo Hyun tarafından yönetildi. Senaryo Lee Young Sook tarafından kaleme alındı.

“The Witch’s Diner”ın ana kadrosu Song Ji Hyo, Nam Ji Hyun, Chae Jong Hyeop, Ha Do Gwon, Yoon Da Young, So Hee Jung ve daha fazlasıydı. Önemli özel görünüşler Lee Kyu Hyung, Ahn Eun Jin ve Kang Gi Doong’du.

“The Witch’s Diner” ilk olarak 16 Temmuz’da TVING’de ekrana geldi ve 13 Ağustos’ta 8 bölümle sona erdi.

TVINGin The Witchs Dineri bu Ocak ayinda tvNde promiyer yapacak - TVING'in "The Witch's Diner"ı bu Ocak ayında tvN'de prömiyer yapacak!

“The Witch’s Diner”, Song Ji Hyo’nun 2021 için oyunculuk projesi. O şu anda “Running Man” varyete programında aktif. Ayrıca, yalnızca Disney+ üzerinden erişilebilen “Outrun by Running Man” adlı “Running Man”in yan programında özel bir rol aldı.

Bu dizide oynadıktan sonra, Nam Ji Hyun, “Little Women” adlı yeni bir dizi için şimdiden rezervasyon yaptırdı. Dizide Kim Go Eun ve Wi Ha Joon ile birlikte çalışacak.

Chae Jong Hyeop ayrıca 2022 için başka bir dizi için rezervasyon yaptırdı. Park Joo Hyun, Kwon So Hyun, Seo Ji Hye ve daha fazlasıyla gelecek olan “Going to You 493 km Speed” dizisinde başrol oynayacak.

kaynak: https://wirove.com

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,430TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar