19.5 C
New York kenti
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Woo Do Hwan’ın “Bloodhound” ile Dizilere Döneceği Bildirildi

Woo Do Hwan, yaklaşmakta olan Netflix orijinal dizisi “Bloodhound”un başına geçmek için tartışılıyor.

2 Kasım’daki çeşitli kaynaklara göre, Woo Do Hwan yakında çıkacak olan Netflix orijinal dizisi “Bloodhound” için ana başrol olarak seçildi. İlk önce Lee Do Hyun ve Kwak Dong Yeon’a teklif edildi, ancak ikisi teklifi reddetti.

Woo Do Hwan’ın ajansı KeyEast, haberlere yanıt verdi ve oyuncunun dizi için oyuncu seçimi teklifini olumlu düşündüğünü açıkladı.

“Bloodhound” aynı isimli webtoon’a dayanmaktadır. Büyük borçlara bulaşan ve bundan kurtulmaya çalışan üç adamın hikayesini ortaya çıkaracak bir kara dizidir. Drama, Jason Kim (“The Divine Fury” ve “Midnight Runners”) olarak da bilinen Kim Joo Hwan tarafından yönetilecek ve yazılacak.

Woo Do Hwan diziyi kabul ederse, bu onun yönetmen Kim Joo Hwan ile yeniden bir araya gelmesi olacak. “The Divine Fury” filminde Park Seo Joon, Ahn Sung Ki ve Choi Woo Shik ile birlikte çalıştılar.

“Bloodhound” yalnızca Netflix’te prömiyer yapacak. Orijinal dizinin sekiz bölümü olacak. Seed Film ve Studio N dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Woo Do Hwanin Bloodhound ile Dizilere Donecegi Bildirildi - Woo Do Hwan'ın "Bloodhound" ile Dizilere Döneceği Bildirildi

Aktör Woo Do Hwan, askerlik hizmetinin son birkaç ayındadır. Gelecek yıl Ocak ayında taburcu olacak.

En son 2020 draması “The King: Eternal Monarch”ta Lee Min Ho, Kim Go Eun, Kim Kyung Nam, Jung Eun Chae, Lee Jung Jin ve Kim Yong Ji ile rol aldı. Oyunculardan bazıları Woo Do Hwan ile iyi arkadaş oldular ve hatta onu askere göndermeden önce bir araya geldiler.

Woo Do Hwan ayrıca “My Country: The New Age”, “Tempted”, “Mad Dog”, “Save Me”, “Sweet Stranger and Me” ve daha pek çok dizide yer aldı.

Woo Do Hwan “Bloodhound” dizisini kabul ederse, bu onun askere gitmesinin ardından geri dönüş projesi olacak.

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,312TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar