25.4 C
New York kenti
Perşembe, Ağustos 11, 2022

Yaklaşan drama “Mojito” sonunda prömiyer tarihini doğruladı!

Dört yıl sonra, yaklaşan drama “Mojito” nihayet prömiyer yapacak!

9 Aralık’ta, önceden çekilmiş drama “Mojito”nun nihayet 14 Aralık’ta Kore saatine göre 23:00’te yayınlanacağı açıklandı. OTT akış platformu Seezn aracılığıyla yeni adı “The Magic” ile piyasaya sürülecek. “Midnight Thriller” ve “Love Mafia” gibi diğer programlarla birlikte yayınlanacak.

“Mojito” artık “Sihir” olarak adlandırılacak. Sadece gündüzleri faaliyet gösteren bir bar kuran bir adam hakkında romantik bir komedi draması. Üçüncü nesil bir holding olmasına rağmen her zaman nakit sıkıntısı çekiyor. Daha sonra parasız olmaya alışkın bir kadınla tanışacak. İkisi birbirine düşecek.

Dizinin ön çekimleri 2017’den beri yapılıyor. Dört yıl sonra dizi sonunda halka açıklanacak. “The Magic”te Sung Joon, Im Ji Yeon, Baek Sung Hyun, Kim Yoon Hye, Choi Sung Joon, Kangnam ve daha fazlası yer alıyor.

“Mojito” / “The Magic” sadece seezn üzerinden izlenebilir. Dizi 16 bölüm sürecek.

Yaklasan drama Mojito sonunda promiyer tarihini dogruladi - Yaklaşan drama "Mojito" sonunda prömiyer tarihini doğruladı!

Bu dizi, Im Ji Yeon’un 2021’deki ilk draması olacak. Aktris, gelecek yıl bir kez daha küçük ekranda aktif olacak. Netflix’in “Money Heist” dizisinin Kore versiyonunda başrol oynayacak ve aynı zamanda birlikte çalışacak.
Yoon Kyun Sang, “The Mansion”da.

Im Ji Yeon aynı zamanda Yoon Kye Sang, Park Yong Woo, Yoo Seung Mok, Park Ji Hwan, Lee Sung Wook ve daha fazlasıyla yakın zamanda yayınlanan “Spiritwalker” filminin bir parçasıydı.

Bu arada, bu Sung Joon’un bu yılki ikinci dizisi olacak. En son “2021 Yaz Drama Kolajı: Canavar Köşkü” adlı web dizisinde rol aldı. Oyuncu ayrıca yaklaşmakta olan “Island Season 1” ve “Younger” dizilerinde de yer alacak. Sung Joon, bu yılki “The Grotesque Mansion” filminde de yer aldı.

Benzer İçerikler

Sosyal medya

0BeğenenlerBeğen
3,430TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Falanlar Filanlar